שירותי תוכן

כאשר בונים אתר או מתרגמים תוכן לאתרים, חשוב מאוד לשים דגש על תוכן מתאים. תוכן לאתרי אינטרנט צריך להיות כתוב בצורה ייחודית, המותאמת למדיום האינטרנטי. הוא צריך להיות ברור, זורם, קצר וכמובן – מניע לפעולה. אם לא יהיה כזה – האתר עלול גם להידחק אחורנית ברשימת התוצאות שיציגו מנועי החיפוש וגם לגרום לגולשים שכן יגיעו אליו – לעבור לאתר של המתחרים.

פסיפס של שירותים

פסיפס מציעה שירותי תרגום, כתיבה ועריכה של טקסטים בכל נושא, תוך התאמתם המדויקת לאתרי אינטרנט. כותבי התוכן שלנו מומחים בכתיבה שיווקית ומקצועית, המותאמת לצורכי הפרסום באינטרנט ולעקרונות ה-SEO (קידום אתרים במנועי החיפוש), כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את התוכן הטוב ביותר שאפשר. כל אנשי המקצוע שלנו מבצעים עריכת תוכן בשפת האם שלהם בלבד. הם בקיאים בכללי הכתיבה הרשמית, המקצועית והאקדמית ובעלי הכשרה וניסיון בתחום, כך שאתם תקבלו מסמך מלוטש ונהיר, המעביר את המסר בדרך הטובה ביותר והמתאימה ביותר למדיה. אנו מתחייבים לתוכן איכותי ומקורי, הנכתב בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח (אם רצונו בכך) ובהתאם למקובל בתחום העיסוק שלו.

כותבים לבד תוכן לאתר?

אין ספק, כי אתם אלה שיכולים לכתוב תוכן לאתר שלכם בצורה הטובה ביותר. אתם “חיים ונושמים” את התחום ומכירים גם את הפרטים הקטנים ביותר, שמי שלא מגיע מהתחום, יהיה הכותב המוכשר ביותר בתחומו, לא מכיר ולא תמיד יוכל להתייחס אליהם בכתיבתו. אבל, אם אתם רוצים להיות בטוחים שהתוכן לאתר שלכם כתוב ללא שגיאות ובהתאמה מושלמת למדיה האינטרנטית, אנחנו בפסיפס עומדים לשירותכם. העורכים והמגיהים המקצועיים שלנו ישמחו לסייע לכם ללטש ולסגנן כל טקסט פרי עטכם, ממכתב תודה לתורמים עבור בקורות חיים וכלה בהצעת מחקר או בקשה למלגה.

שירותי התוכן של פסיפס כוללים:

  • הגהה ועריכת לשון
  • עריכת תוכן לאינטרנט
  • התאמת מאמרים אקדמיים לכללי הציטוט הביבליוגרפי (APA, ASA, MLA, CMS ואחרים)

* בשלב זה שירותי העריכה מוצעים בשפות עברית, אנגלית ורוסית *

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי עריכה. נשמח לעמוד לרשותכם!

Comments are closed